معرفی آریان سافت

شرکت یکتا داده نگار آرین با نام تجاری آریان سافت، در ابتدای سال 93 فعالیت خود را در زمینه های طراحی و تولید نرم افزار، تحقیق و توسعه جهت تولید محصولات خاص نرم افزاری و پیاده سازی سامانه های جامع سازمانی آغاز کرد.

میزان توزیع پروژه های آریان سافت در بسترهای گوناگون

100%

Web Application

70%

Web Design

40%

Mobile Application

80%

Web Service

پیشرفت ها

میزان پیشرفت توسعه پروژه های محوری آریان سافت

سامانه مدیریت محتوا

90%

سامانه ثبت درخواست ها

95%

سامانه های آموزشی و پژوهشی

80%

تحقیق و توسعه فریمورک های جدید شرکت

60%

چرا دیگران به ما اعتماد دارند؟

اعضای تیم آریان سافت با بیش از 15 سال تجربه فعالیت در حوزه های مختلف طراحی و تولید نرم افزار در اجرای موثر و بهینه آن چه که کارفرما می خواهد تاثیر به سزایی دارند.

کسب تخصص های جدید به صورت دائمی و به کارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه های مختلف و متناسب با نوع کاربرد آن ها، تحقیق و توسعه پویا و همیشگی یکی دیگر از عوامل موفقیت آریان سافت می باشد.

برای رسیدن به محصول قابل قبول باید از ابزارهای پیشرفته بهره برد تا کاربر نهایی با خیال آسوده از استفاده کردن از محصول تولید شده لذت ببرد.

احترام به کارفرما و خواسته های او، تلاش و تعامل مستمر برای رسیدن به درک مشترک از آن چه در ذهن کارفرما وجود دارد و اجرای آن در زمان مناسب، باعث جلب اعتماد کارفرما و همچنین رضایتمندی تیم آریان سافت می شود.


حوزه فعالیت ها

برخی از مهم ترین حوزه های فعالیت آریان سافت، و محصولات ارائه شده

سامانه های جامع آموزش محور

حوزه طراحی و پیاده سازی سامانه تحت وب

استفاده از سامانه های آموزشی و پژوهشی یکی از ضروری ترین ابزارها جهت پیشبرد اهداف در مراکز آموزشی می باشد. آریان سافت با ارائه راه حل های متنوع توانسته است ابزارهای آموزشی قدرتمندی را برای مراکز دولتی و خصوصی طراحی کند و در طی دو سال گذشته موفق به پیاده سازی سامانه های آموزش محور با بیش از 10 هزار عضو شده است.

سیستم مدیریت محتوا

حوزه طراحی و مدیریت وب سایت

سیستم مدیریت محتوای آریان سافت با رویکرد تسهیل مدیریت وب سایت های پویا با به کارگیری ماژول های پیشرفته و عدم نیاز به دانش برنامه نویسی سعی در ارائه تجربه کاربری مطلوب جهت پیاده سازی یک وب سایت و مدیریت محتوای آن برای کاربران دارد.

سامانه های جامع بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

حوزه طراحی و پیاده سازی سامانه تحت وب

شرکت آریان سافت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سامانه در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جنوب کشور می باشد. اعضای این شرکت سامانه های مطرحی را در بُعد کشوری و استانی طراحی و پیاده سازی کرده اند و این سامانه ها تا کنون توسط این شرکت در حال توسعه و پشتیبانی می باشد.

سامانه های جامع مستند سازی

حوزه طراحی و پیاده سازی سامانه تحت وب

یکی از اهداف اصلی طراحی بانک های اطلاعاتی و سامانه های نرم افزاری، مهاجرت کردن از نحوه اجرای فرآیندها از حالت دستی به حالت الکترونیک می باشد. آریان سافت با طراحی چندین سامانه که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات با حالت های مختلف را دارد موفق به ارائه محصول اختصاصی مستند سازی نرم افزاری تحت وب شده است. در این سامانه ضمن ذخیره سازی اطلاعات و انواع فایل ها، فرآیندهای مستند سازی یک مجموعه به صورت الکترونیک مدیریت و نظارت می شود.

آریان سافت  •   پست الکترونیک:  info [at] ariyansoft [dot] ir
  •   تلفن:  33607019 - 071
  •   تلفکس:  36359331 - 071
  •   نشانی:  شیراز، شهرک آرین، خیابان فناوری، پارک علم و فناوری فارس، ساختمان جامع فناوری، واحد 6109