درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان یکتا داده نگار آرین (آریان سافت) یک شرکت فعال در زمینه طراحی و توسعه سامانه های استراتژیک سازمانی و همچنین ارائه خدمات در حوزه های مرتبط می باشد، این شرکت با بیش از 8 سال سابقه اقدام به اخذ مجوز های مربوطه اعم از مجوز شورای عالی انفورماتیک، سازمان نظام صنفی رایانه ای کرده است. این شرکت از سال 95 موفق به اخذ مجوز دانش بیان از بنیاد علمی ریاست جمهوری و در سال 1398 موفق به اخذ مجوز دانش بنیان تولید شده است.

در اساسنامه تدوین شده برای شرکت یکتا داده نگار آرین (آریان سافت) این شرکت کاملاً دارای ماهیت نرم افزاری است و مطابق استراتژی بلند مدتی که برای این شرکت تدوین شده است طراحی و توسعه سامانه های استراتژیک سازمانی از اهمیت بسزایی بر خوردار می باشد، این شرکت از ابتدای تأسیس تا کنون موفق به طراحی و توسعه بیش از 50 سامانه سازمانی در زمینه های مالی و اداری، منابع انسانی، آموزشی و پژوهشی شده است.

فعالیت های دانش بنیان آریان سافت

شرکت آریان سافت در زمینه سامانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محصولات اختصاصی دانش بنیان دارد این محصولات با طی کردن فرایند های متعدد نمونه سازی و استقرار محصولات و سامانه ها در دانشگاه های علوم پزشکی تیپ 1 کشور تبدیل به یک شرکت رشد یافته دانش بنیان شده است.

محصولات سازمانی، مالی و اداری

شرکت آریان سافت از ابتدا تأسیس مطابق شرح وظایف اعلام شده در اساسنامه آن شرکت اقدام به طراحی و تولید سامانه های مطرح سازمانی شامل زیر سیستم های MIS خصوصاً سامانه های مطرح مالی، اداری و منابع انسانی و اقدام به طراحی میان افزار های HIS و CIS کرده است مجموع کاربران سازمانی و شرکت های خصوصی دریافت کننده خدمات از این شرکت به بیش از 50 هزار کاربر می رسد.

محصولات آموزشی و پژوهشی

محصول اختصاصی آموزشی شرکت آریان سافت سامانه جامع موسسات زبان های خارجه مبتنی بر وب با بیش از 20 ماژول فعال می باشد که مدیریت همه جانبه موسسات زبان های خارجی و مدیریت برگزاری آزمون های بین المللی و آزمون های آنلاین در قالب یک سامانه جامع مدیریت می کند، این بستر نرم افزاری امکان فعالیت و مدیریت اطلاعات برای تمامی نقش های کاربری دانشجویان، اساتید، کارشناسان موسسه و مدیریت موسسات را بدون محدودیت زمانی و مکانی فراهم می سازد.

شرکت آریان سافت به منظور توسعه ابزار های آموزش از راه دور این شرکت اقدام به طراحی و استقرار سامانه LMS و آموزش آنلاین کرده است و سازمان ها و موسسات مطرحی در این زمینه اقدام به استفاده از سرویس می کنند.

محصولات و ابزار های تخصصی و تعاملی

یکی از دستاورد های مطرح این شرکت طراحی ابزار های تخصص اعم از فرم ساز پویا با نام تجاری FormPlus و گزارش ساز پویا با نام تجاری ReportPlus  می باشد، این ابزار ها که به صورتWeb Base می باشند کمک شایانی در زمینه های طراحی و راه اندازی فرم های نرم افزاری و یا ساخت گزارش های مبتنی بر وب به کاربران می کنند، با استفاده از این ابزار کاربر دیگر نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی برای ساخت فرم های نرم افزاری یا ساخت گزارش ندارد و در این ابزار ها ده ها امکان وجود دارد تا کاربران فرایند ساخت فرم ها و گزارش ها را به ساده ترین روش انجام دهند. از سوی دیگر این ابزار ها امکان نشر سریع فرم ها ها و گزارش ها را در بستر اینترنت و شبکه فراهم می سازد به گونه ای که کاربران بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانند از قابلیت ها و امکانات این ابزار ها بهترین بهره برداری را داشته باشند.