سوالات متداول

سوالات متداول کاربران

اگر سوال شما در این قسمت وجود ندارد می توانید از طریق قسمت مشاوره و یا تماس با ما آن را با ما در میان بگذارید.

 • شرکت آریان سافت چه محصولات و خدماتی را ارائه میدهد؟

  شرکت دانش بنیان آریان سافت به صورت تخصصی در زمینه های طراحی و توسعه سامانه های استراتژیک سازمانی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعال می باشد، الگوی ارائه خدمات به مشتریان به صورت B2B، B2G و B2C می باشد، پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 • نحوه ارائه درخواست خرید محصولات آریان سافت چگونه می باشد؟

  ابتدا محصولات و پروژه های ما را بررسی کنید، کاتالوگ و زیر سیستم های هر محصول را مشاهده کنید، پس از انتخاب محصول می توانید درخواست دمو را برای کارشناسان آریان سافت ارسال کنید، کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و کلیه مراحل بهره برداری از محصولات و خدمات را توضیح خواهند داد.

 • فرایند سفارش محصولات سازمانی چگونه است؟

  در صورتی که متقاضی خرید محصولات سازمانی از ما هستید و اقدام به تهیه و تدوین RFP کرده اید، ابتدا در بخش پروژه ها زیر سیستم های موجود در هر پروژه را با زیر سیستم های عنوان شده در RFP خود مقایسه کنید، در صورتی که بیش از 50 درصد قابلیت های مورد نظر شما با زیر سیستم های سامانه های ما مطابقت داشت درخواست دریافت دمو را برای ما ارسال کنید.

 • درخواست طراحی سفارش مشتری چگونه است؟

  برای ارائه درخواست سفارش مشتری پیشنهاد می کنیم ابتدا در بخش مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما برای به نتیجه رسیدن شما تلاش خواهند کرد.

 • درخواست خدمات تهیه RFP دارید؟

  شرکت ما می تواند در زمینه تهیه RFP تخصصی با سازمان ها و شرکت های بزرگ همکاری داشته باشد، شما می توانید درخواست خود را در بخش مشاوره رایگان، بخش درخواست مشاوره ثبت کنید و در متن درخواست قید کنید که درخواست دریافت خدمات تهیه و تدوین RFP دارید.

 • شرکت آریان سافت امکان ارائه خدمات تا سقف چه مبلغ را دارد؟

  ما می توانیم در هر سه الگوی معاملاتی یعنی سقف معاملات کوچک، متوسط و بزرگ با سازمان های بزرگ دولتی و شرکت های بخش خصوصی و یا شخصیت های حقیقی قرارداد ببندیم، با توجه به مجوز اخذ شده این شرکت از شورای عالی انفورماتیک این امکان وجود دارد تا به ازاء هر قرارداد تا سقف 5 میلیارد تومان قرارداد منعقد کنیم.

 • زمینه فعالیت دانش بنیان آریان سافت چیست؟

  مجموعه آریان سافت افتخار دارد که از سال 1395 موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از بنیاد علمی ریاست جمهوری شده است، در حال حاظر ما به عنوان شرکت دانش بنیان صنعتی در حال فعالیت می باشیم و بیشتر محصولات دانش بنیان ما در زمینه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هست.

 • آیا شرکت آریان سافت خدمات آموزشی ارائه می دهد؟

  ارائه خدمات آموزشی به عنوان یکی از خدمات مهم و مستمر در این شرکت می باشد، معمولاً آموزش های این شرکت در سه دسته آموزش محصولات تولید شده، آموزش های ضمن خدمت سازمانی، آموزش هایی در زمینه های توسعه محصول و R&D برای نیروی های متخصص شرکت می باشد.

 • ارائه خدمات شرکت آریان سافت در چه محدوده ای می باشد؟

  طی چند سال گذشته این شرکت موفق به توسعه سامانه ها و خدمات در ابعاد کشوری و استانی شده است، همچنین ما موفق به انجام چندین پروژه در خارج از کشور هم شده ایم.

 • محتوا خبرنامه های ارسالی از سایت آریان سافت چیست؟

  بسیار خرسند می شویم که به عضویت خبرنامه ما درآید، ما در محتوا خبر نامه تلاش خواهیم کرد تا به صورت مختصر شما را از فعالیت و پیشرفت خود در زمینه های کاری مطلع کنیم و تلاش خواهیم کرد اطلاعات مفید دیگری را به شما ارائه کنیم.

 • چرا برای سایت آریان سافت وبلاگ اختصاصی طراحی کردیم؟

  وبلاگ سایت آریان سافت یک بستر ساده برای ارائه اخبار و دیدگاه مدیران و کارشناسان این مجموعه می باشد، خوشحال می شویم پست های وبلاگ ما را دنبال و نظرات خود را با ما اشتراک بگذارید.